Středočeský
krajský svaz házené
Český svaz házené
Mistrovské soutěže
Přebor starších žáků
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy mladších žákyň
Finále Regionálních lig MLŽ - 1. liga
Finále Regionálních lig MLŽ - 2. liga
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Regionální liga MUŽI - 2019/2020
Krajské školní ligy
Krajské školní ligy
Beskydská liga 2019-20
Bohdalecká
Centrum Handball Liga
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Lašská liga 2019-20
Lázeňská školní liga
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Osmička
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
Uhříněvská
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Zličínská
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
1.-3. třída
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
3/2018turnaj v miniházené
4. kolo FL
4.-5. třída
6. kolo FL
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Ke stažení
Informační fórum
Kalendář
<
červenec 2024
>
po
út
st
čt
pá
so
ne
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Anketa
Mladší žactvo letos hraje soutěž bez počítání skóre. Co si o tom myslíte?
vynikající nápad
29%
je mi to jedno
3%
naprostý nesmysl
67%
Celkem hlasovalo: 743
Archiv
Menu
Exekutiva SKSH
Adresář klubů
Rozpis soutěže mužů - SRL
Rozpis soutěže ml.dorostenců
Rozpis soutěže starších žáků
Pokyny - turnaje ml.žactvo
Pokyny - turnaje mini 4+1
Archiv
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Beránek
TJ Náchod B
1
Tomáš Coufal
HBC Jičín "C"
1
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec B
1
Jaroslav Klesl
TJ Náchod B
1
Jakub Mareš
Loko Česká Lípa
1
Dominik Maršálek
TJ Sokol Bělá p.B.
1
Ondřej Mikule
HBC Jičín "C"
1
Martin Neumann
Loko Česká Lípa
1
Jiří Nigrín
TJ Sokol Bělá p.B.
1
David Novotný
ŽBS Železný Brod
1
Michal Babák
HBC Jičín "C"
2
Jaroslav Bachúrek
ŽBS Železný Brod
2
Mikuláš Brisuda
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Michal Hartig
ElektroPraga Jablonec B
2
Václav Müller
Loko Česká Lípa
2
Vojtěch Vyskočil
TJ Náchod B
2
Lukáš Bajer
TJ Náchod B
3
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Filip Šulc
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Jan Trejbal
ElektroPraga Jablonec B
3
Jaroslav Živnůstka
Loko Česká Lípa
3
Richard Císař
ElektroPraga Jablonec B
4
Kryštof Kříž
ElektroPraga Jablonec B
4
David Kubíček
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Přemek Linka
ElektroPraga Jablonec B
4
Tomáš Lipovský
TJ Náchod B
4
Jakub Loukotka
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Lukáš Černý
TJ Náchod B
5
Pavel Horčičko
HBC Jičín "C"
5
Aleš Babák
HBC Jičín "C"
6
Jaromír Bílý
TJ Náchod B
6
Tomáš Hejl
Loko Česká Lípa
7
Tomáš Hána
ElektroPraga Jablonec B
8
Tomáš Chýlek
HBC Jičín "C"
8
Lukáš Janeček
Loko Česká Lípa
8
Václav Kříž
Loko Česká Lípa
8
Jonáš Kučera
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Patrik Pozděna
TJ Náchod B
8
Jan Vavřina
Loko Česká Lípa
8
Další
Předchozí kola
12.10. pořadatel Hostivice - výsledky
video
online
Hostivice - Zruč n.S.
24 : 28
video
online
Zruč n.S. - HC Kolín
35 : 20
video
online
HC Kolín - Hostivice
24 : 32
Tabulka střelců
Robin Skřápek
Loko Česká Lípa
36
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
34
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
David Kořínek
HBC Jičín "C"
7
Lukáš Vítek
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janeček
Loko Česká Lípa
12
David Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Lukáš Vítek
TJ Sokol Bělá p.B.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.