Středočeský
krajský svaz házené
Český svaz házené
Mistrovské soutěže
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo 14.-15.9.
2. kolo 21.-22.9.
3. kolo 28.-29.9.
4. kolo 5.-6.10.
5.kolo 12.-13.10.
6.kolo 19.-20.10.
Kvalifikační turnaj 2.11., Zruč
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy mladších žákyň
Finále Regionálních lig MLŽ - 1. liga
Finále Regionálních lig MLŽ - 2. liga
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Krajské školní ligy
Beskydská liga 2019-20
Bohdalecká
Centrum Handball Liga
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Lašská liga 2019-20
Lázeňská školní liga
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Osmička
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
Uhříněvská
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Zličínská
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
2. turnaj 2017/18
3. turnaj 2017/18
1. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
1. turnaj 2019/20
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
1.-3. třída
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
3/2018turnaj v miniházené
4. kolo FL
4.-5. třída
6. kolo FL
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Ke stažení
Informační fórum
Kalendář
<
srpen 2024
>
po
út
st
čt
pá
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Anketa
Mladší žactvo letos hraje soutěž bez počítání skóre. Co si o tom myslíte?
vynikající nápad
29%
je mi to jedno
3%
naprostý nesmysl
67%
Celkem hlasovalo: 743
Archiv
Menu
Exekutiva SKSH
Adresář klubů
Rozpis soutěže mužů - SRL
Rozpis soutěže ml.dorostenců
Rozpis soutěže starších žáků
Pokyny - turnaje ml.žactvo
Pokyny - turnaje mini 4+1
Archiv
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
František Petráň
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Poulíček
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Rybář
Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Sebastian Sedliak
Sokol Kostelec n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Jan Schmid
Lions Hostivice
4 - 0 - 0 - 2
David Sunkovský
Sokol Kostelec n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Patrik Vasko
Lions Hostivice
4 - 0 - 0 - 2
Michael Vilimovský
Sokol Úvaly A
4 - 0 - 0 - 2
Tadeáš Ziemba
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Cikánek
Sokol Kostelec n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Gajdoš
Házená Mělník
6 - 0 - 0 - 3
Matyáš Haberhaver
Sokol Kostelec n.L.
6 - 0 - 1 - 3
Matyas Heinsch
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 0 - 3
Václav Holčák
Sokol Úvaly B
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Holec
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Jiran
Házená Mělník
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Krejčík
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Kroc
Sokol Úvaly B
6 - 0 - 0 - 3
Jaromír Novák
HC Kolín
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Ptáčník
Sparta Kutná Hora
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Svítil
Házená Mělník
6 - 0 - 0 - 3
Metoděj Šíp
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Adam Wimmer
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Adam Bartoň
Spartak Příbram
8 - 0 - 1 - 4
Adam Karban
HC Kolín
8 - 0 - 0 - 4
Jan Málek
HC Kolín
8 - 0 - 0 - 4
Matěj Novotný
Sparta Kutná Hora
8 - 0 - 0 - 4
Bořek Pekárek
Spartak Příbram
8 - 0 - 0 - 4
Adam Petrík
Jiskra Zruč n.S .
8 - 0 - 0 - 4
David Pičman
Sokol Úvaly B
8 - 0 - 0 - 4
Jan Rozlivka
Sokol Úvaly A
8 - 0 - 0 - 4
Matěj Steiner
Házená Mělník
8 - 0 - 0 - 4
Jaroslav Špaček
Sokol Úvaly A
8 - 0 - 0 - 4
František Vrbata
Sokol Úvaly B
8 - 0 - 0 - 4
Jan Hána
Házená Mělník
10 - 0 - 1 - 0
Rudolf Hradecký
Házená Mělník
10 - 0 - 0 - 5
Bořek Jelínek
Jiskra Zruč n.S .
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Kebrt
Sokol Úvaly A
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Pajonk
Házená Mělník
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Salák
Sparta Kutná Hora
10 - 0 - 0 - 5
Zpět
Další
Předchozí kola
21.9. pořadatel Úvaly B - výsledky
video
online
Úvaly B - HC Kolín
12 : 19
video
online
Hostivice - AŠ Ml. Boleslav
32 : 4
video
online
Úvaly B - Hostivice
23 : 18
video
online
AŠ Ml. Boleslav - HC Kolín
4 : 28
Tabulka střelců
Pavel Veselý
Sparta Kutná Hora
144
Dominik Doškář
Sokol Úvaly A
117
Lukáš Vejvar
HC Kolín
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vejvar
HC Kolín
22
Jakub Ruth
Jiskra Zruč n.S .
7
Martin Štalmach
Lions Hostivice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Hladík
HC Kolín
20
Jakub Ruth
Jiskra Zruč n.S .
18
Pavel Veselý
Sparta Kutná Hora
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.